Zamknij

Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Pruszcz Gdański
    (80-900)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Sortowanie paczek - Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański

, Eurokadra S.A.
156 dni do końca
Opublikowane 2023-11-17 10:09:48

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Sortowanie paczek - Pruszcz Gdański

Opis stanowiska

CO BĘDZIE NALEŻEĆ DO TWOICH OBOWIĄZKÓW NA STANOWISKU SORTOWANIE PACZEK PRUSZCZ GDAŃSKI

  • procesowanie przesyłek i wydawanie ich do dyspozycji
  • rozładowywanie i załadowywanie transportów paczek na samochody dostawcze (waga do 20 kg)
  • transportowanie nośniki z paczkami za pomocą wózka niskiego składu
  • segregowanie przesyłek (skanowanie oraz przenoszenie ich za pomocą taśmociągu)
  • sprawdzanie przesyłek przekierowanych oraz niedoręczonych poprzedniego dnia

Wymagania

OFERTA PRACY NA STANOWISKO SORTOWACZ PACZEK PRUSZCZ GDAŃSKI JEST SKIEROWANA DO OSÓB, KTÓRE:

  • mają doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • są odpowiedzialne, rzetelne i sumiennie wykonują swoje obowiązki
  • są dyspozycyjne
  • są zaangażowane w wykonywane przez siebie obowiązki

Oferujemy

CO ZYSKUJESZ DOŁĄCZAJĄC ZESPOŁU?

  • stabilną pracę w firmie logistycznej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • terminowe wynagrodzenie (25,00 zł brutto za godzinę) + premia frekwencyjna 150-200 zł
  • możliwość podjęcia współpracy stałej lub czasowej
  • umowę zlecenie
  • możliwość transportu
  • możliwość zakwaterowania (550 zł miesięcznie)
  • harmonogram pracy: poniedziałek (14:00-21:00), wtorek-piątek (I zmiana od 02:00-08:00 i II zmiana od 16:00-21:00)
  • możliwość pracy w sobotę w godzinach 02:00-08:00